Segway-Ninebot zaprezentuje nową serię hulajnóg elektrycznych „MAX” podczas Międzynarodowych Targów IFA

Nowa flagowa seria Ninebot MAX zwiększa zasięg i wygodę podróżowania po mieście.

Warszawa, Polska – 5 września 2019 r. – Segway-Ninebot, wiodący na świecie dostawca rozwiązań w zakresie osobistego transportu elektrycznego, potwierdza swoje zaangażowanie w opracowywanie nowych, praktycznych i ekologicznych rozwiązań w podróżach krótkodystansowych. 

Dwa nowe modele hulajnóg elektrycznych – Ninebot MAX G30 (na rynek europejski) i wersja Ninebot MAX G30D (opracowana wyłącznie na rynek niemiecki, zgodnie z najnowszymi wymaganiami prawnymi kraju), oferują zasięg ok. 65 km* na jednym ładowaniu. Takie rozwiązania zyskują coraz większą popularność na całym świecie.

 

Ninebot KickScooter MAX G30 

Oprócz największego zasięgu wśród akumulatorów w swojej klasie (ok. 65 km*), nowy Ninebot MAX G30 może pochwalić się innowacyjnymi bezdętkowymi oponami pneumatycznymi z wewnętrzną powłoką zapobiegającą przebiciu, systemem podwójnego hamowania zapewniającym większą stabilność, szybkim ładowaniem z wygodnie wbudowanym adapterem oraz wieloma innymi funkcjami, które sprawiają, że jazda stanie się bardziej komfortowa niż kiedykolwiek wcześniej. Nowy Ninebot MAX ma być dostępny od października w sklepach w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Segway-Ninebot dzieli się swoją wizją na integrację sztucznej inteligencji z mikro-komunikacją miejską

W ostatnim czasie Segway-Ninebot zaprezentował także szereg prototypów, które mają odgrywać kluczową rolę w nadchodzących latach w rozwoju mobilności opartej na sztucznej inteligencji.

KickScooter T60 Powered by Segway to prototyp biznesowej linii współdzielonych hulajnóg. T60 to rewolucyjny produkt, wykorzystujący sztuczną inteligencję dzięki której ma możliwość samodzielnego pilotowania do celu i z powrotem do stacji ładującej. Technologia nawigacyjna T60 pozwala obsługiwać urządzenie w dwóch trybach: zdalne sterowanie na krótkich dystansach i samodzielne pilotowanie na dłuższych dystansach. Dodatkowe funkcje obejmują: automatyczną wysyłkę, usługę w chmurze, ładowanie bezprzewodowe. Operatorzy mogą zdalnie sterować zautomatyzowany ruch hulajnóg przez chmurę do wielu użytkowników. W rezultacie hulajnogi „ride-sharing” mogą być wysyłane w różnym czasie i w różnych miejscach, aby pomóc podmiotom gospodarczym w poprawie częstotliwości rotacji pojazdów dla osiągnięcia niższych kosztów operacyjnych i wyższej rentowności.

Segway „DeliveryBot” to koncept, który został niedawno przedstawiony przez Segway. Segway DeliveryBot to robot dostawczy działający w budynkach, który może dostosować się do każdego środowiska, dzięki systemowi nawigacji zintegrowanemu z wysoce zaawansowanymi czujnikami wizualnymi, które pomagają osiągnąć wyższą precyzję lokalizacji oraz mniej „martwych” punktów. Pojazd może z łatwością wykrywać ludzkie stopy i niewielkie ruchy we wszystkich kierunkach, dzięki czemu unika przeszkód i wypadków.

Koncepty hulajnogi T60 oraz Robota Dostawczego znajdują się obecnie w fazie testów, a czas ich wprowadzenia na rynek nie został jeszcze ustalony.

IFA 2019

Segway-Ninebot zaprezentuje 2 nowe modele Ninbeot MAX na swoim stoisku o powierzchni 264m² na Międzynarodowych Targach Elektroniki Użytkowej IFA w Berlinie i da odwiedzającym możliwość wypróbowania ich na torze testowym. Dzięki wystawie pełnej gamy produktów odwiedzający będą mogli uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania związane z marką Segway-Ninebot i jej oferty. Stoisko nr 222 znajduje się w hali 26 i będzie otwarte od 6 do 11 września 2019 r.

O segway-Ninebot

Segway-Ninebot jest globalnym przedsiębiorstwem w dziedzinie inteligentnych robotów transportowych. W 1999 r. Segway powstaje w Bedford USA, który jest światowym liderem w dziedzinie komercyjnych, elektrycznych, samobalansujących się pojazdów. Ninebot jest operatorem inteligentnych urządzeń do krótkodystansowego transportu, integrującym badania i rozwój, produkcję, sprzedaż i serwis, z siedzibą w Pekinie od 2012 r. Po strategicznym połączeniu Segway i Ninebot w 2015 r. powstała marka Segway-Ninebot. Obecnie marka działa na całym świecie i ma swoje filie w Pekinie, Seattle, Bedford, Amsterdamie, Seulu, Singapurze, Monachium, Changzhou i Tianjin, które sprzedają produkty w ponad 80 krajach i regionach. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.segway.com.


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu