Prośba o pomoc w identyfikacji osoby

Policjanci z Włocławka zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji mężczyzny, którego wizerunek publikujemy. Ktokolwiek go rozpoznaje, bądź posiada wiedzę co do okoliczności przywłaszczenia pieniędzy z bankomatu przy ulicy Jana Pawła II, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z komendy miejskiej.

Włocławscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia pieniędzy w dniu 30 września 2019 roku około godziny 16:34 przez nn osobę uwidocznioną na monitoringu. Z ustaleń mundurowych wynika, że przed przywłaszczeniem poszkodowany wypłacał pieniądze i po wykonaniu transakcji nie zabrał ich z kieszeni bankomatu oddalając się. Po chwili podszedł mężczyzna, który zabrał pieniądze z kieszeni.  

Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie. Każdy kto  rozpoznaje mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty z Komendą Miejską Policji we Włocławku, ul. Okrężna 25 lub telefoniczny pod nr tel. 54 414 56 58 albo numerem alarmowym 112. Informacje można przekazywać anonimowo.

 

 


st. sierż. Tomasz Tomaszewski
Zespół Komunikacji Społecznej
Komenda Miejska Policji we Włocławku


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu