Kolizja z niespodziewanym finałem

Wszyscy poniosą teraz konsekwencje swojego postępowania.

Patrol ruchu drogowego z Włocławka został wczoraj skierowany do kolizji BMW z ogrodzeniem posesji. W trakcie czynności, na jaw wychodziły nowe fakty odnośnie osób podróżujących tym autem. Okazało się, iż kierujący nie miał uprawnień, a pasażer posiadał narkotyki i był poszukiwany przez Wielką Brytanię. 

Policjanci ruchu drogowego zostali wczoraj (13.11.2019) po południu skierowani do zdarzenia drogowego na włocławskim Zawiślu. Z informacji, które uzyskali od oficera dyżurnego wynikało, że BMW miało uderzyć w ogrodzenie jednej z posesji.

Na miejscu policjanci zastali kierującego oraz 2 pasażerów auta. Każdą z osób wylegitymowano i sprawdzono w policyjnych systemach. Okazało się, iż podróżujący tym BMW to mieszkańcy Lipna, którzy „mieli na sumieniu" przewinienia istotnie naruszające przepisy prawa.

22-latek, który siedział za kierownicą i spowodował kolizję, w ogóle nie posiadał uprawnień do kierowania. Z kolei jeden z pasażerów, którym był 21-latek, posiadał przy sobie niewielką ilość narkotyków. Na dodatek wyszło na jaw, iż mężczyzna jest poszukiwany przez Wielką Brytanię do ustalenia miejsca pobytu.

Policjanci na miejscu sporządzili wobec kierującego wniosek do sądu o ukaranie za popełnione wykroczenia. Grozi mu za to wysoka grzywna.

Z kolei z 21-letnim pasażerem auta udali się na komendę, gdzie mężczyzna spędził noc. Dziś usłyszy zarzuty dotyczące posiadania narkotyków i będzie odpowiadał przed sądem.


st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska
Zespół Komunikacji Społecznej
Komenda Miejska Policji we Włocławku


Autor: Mariusz Kowalewicz
menu
menu